ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت یکی از بهترین و مداوم ترین درمان دندان های از دسته می باشد اما متاسفانه هزینه زیادی را به بیماران تحمیل میکند. از این رو بسیاری از بیماران از انجام ایمپلنت منصرف میشوند. اما برخی کلینیک های دندانپزشکی همچون مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان شرایطی تحت عنوان ایمپلنت اقساطی اماده کرده اند تا بیماران بتوانند از این درمان برای دندان های از دست رفته خود استفاده کنند. در ادامه به مواردی همچون چیستی ایمپلنت، هزینه ایمپلنت و ایمپلنت اقساطی میپردازیم.


ایمپلنت چیست

ایمپلنت دندان دارای یک پایه تیتانیومی می‌یاشد که بواسطه جراحی در استخوان فک قرار داده می‌شود و از آن به عنوان محلی برای قرار گیری تاج دندان استفاده می‌شود.تعداد پایه های ایمپلنت را وضعیت دهان بیمار مشخص می‌کند ، به عنوان مثال ممکن است در بعضی از موارد برای هر دندان از دست رفته یک پایه لازم باشد و در برخی موارد دیگر با تراکم استخوانی بیشتر برای چند دندان از دست رفته فقط به یک پایه ایمپلنت نیاز باشد. در واقع پایه های تیتانیومی ایمپلنت جایگزین ریشه‌های دندان از دست رفته می‌باشند.

ایمپلنتمهم ترین نکته ای باید به آن توجه داشته باشید این است که به چند پایه ایمپلنت نیاز دارید ؟ پاسخ این سوال را می‌توانید از متخصص ایمپلنت خود بپرسید که پس از بررسی وضعیت دهان و دندان شما به این سوال پاسخ خواهد داد.

شاید جالب باشد بدانید که سن تاثیر چندانی در موفقیت یا عدم موفقیت ایمپلنت ندارد ، اما برای پشتیبانی از ایمپلنت باید لثه های سالمی داشته و تراکم استخوانی مناسبی داشته باشید و همچنین بیماری های زمینه ای نیز نداشته باشید تا بتوانید جراحی را تحمل کرده و مراحل بهبود را کامل طی نمایید. در نتیجه افراد سیگاری و افراد مبتلا به دیابت که ضعیف هستند ، کاندیداهای مناسبی برای کاشت ایمپلنت نیستند.


هزینه ایمپلنت

در ایران برخی از تجهیزاتی که وارد میشود از قیمت نهایی آن ها در کشورهای خارجی مثل اروپا و آمریکا نیز بیشتر بوده و عامل اصلی آن شرکت های خارجی وارد کننده هستند که با قیمت گذاری های این چنین قدرت خرید همه کشورها را یکسان قلمداد میکنند و یا تجهیزات را با قیمت بیشتری به فروش میرسانند و این تفاوت قیمت بسیار تاثیر گذار می باشد.

در میان درمان های دندانپزشکی هزینه کاشت دندان بسیار بالاتر از بقیه ی هزینه ها بوده و شکایات زیادی را در بر داشته و باید گفت که بیشترین هزینه درمان ایمپلنت به قیمت خود کالا برگشته و دستمزد پزشک نیز ناچیز می باشد.

به همین اساس اقداماتی را در خصوص کاهش هزینه کاشت دندان به عمل آمده و این هزینه دارای تاییدیه های کیفی بوده و از ۳۰۰ هزار تومان آغاز شده و تا ۹۰۰ هزار تومان میرسد و با انجام رایزنی هایی که انجام میگیرد میخواهند تلاش کنند تا هزینه ایمپلنت کاهش پیدا کند زیرا اگر کسی بخواهد درمان ایمپلنت را انجام دهد هزینه ای بین یک تا سه میلیون تومان را باید بپردازد.


چرا ایمپلنت اقساطی 

بسیاری از افراد از این درمان سرباز می زنند و دلیل آن هم قیمت کاشت ایمپلنت دندان من باشد که در مقایسه با سایر روش های درمانی چون لمینت دندان ، اوردنچر و جایگذاری دندان گرانتر است و ممکن است این افراد نتوانند هزینه ی آن را پرداخت کنند.

ایمپلنت اقساطیبه همین علت بیمارانی که نیاز به کاشت ایمپلنت و جایگزینی دندان دارند در بیشتر مواقع به دنبال روش هایی دیگر یا کلینیک هایی هستند که بتوانند هزینه کاشت ایمپلنت و درمان خود را کاهش دهند.

مراکز درمانی و دندانپزشکی بسیاری در سطح تمامی شهر ها وجود دارد که کاشت ایمپلنت دندان را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.اما مراکز محدودی وجود دارند که برای بیمارانی که توان مالی یا بودجه ی کمی برای درمان دارند راهکاری جدید و به صرفه را فراهم آورده است و ایمپلنت اقساطی را در کنار سایر خدمات خود قرار داده اند.


شرایط ایمپلنت اقساطی در مرکز ایمپلنت

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر حسینیان از معدود کلینیک های ایمپلنتی هست که اپشن انجام ایمپلنت اقساطی را دارا می باشد. اگر شما نیز از افرادی می باشید که انجام یکسره ایمپلنت دندانی برایتان بسیار دشوار است، با مراجعه به مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان میتوانید به آسانی از ایمپلنت اقساطی بهره ببرید.شرایط انجام ایمپلنت اقساطی در این مرکز ایمپلنت به ۲ صورت کلی می باشد.

ایمپلنت اقساطی بیمارانی که حجم کاری کمی دارند:

این بیماران می توانند نیمی از هزینه کل ایمپلنت دندان را در روز جراحی پرداخت کرده و نیم دیگر را در طول ۳ الی ۴ ماه دوره درمان پرداخت کنند.

ایمپلنت اقساطی بیمارانی که حجم کاری زیادی دارند:

بیمارانی که حجم کاری زیادی داشته و هزینه زیادی متحمل میشوند ، میتوانند در مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان نیم یا یک سوم کل هزینه را به عنوان ایمپلنت اقساطی در روز جراحی پرداخت کنند.در ادامه مابقی هزینه را میتوانند در طول ۳ الی ۴ ماهی که درمان کامل میشود، پرداخت کنند.

افرادی که دارای چک هستند بعد از پرداخت نصف یا یک سوم کل هزینه در روز جراحی، می توانند مابقی را دو فقره چک ۳ ماهه بدهند.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Buttonتماس