ایمپلنت فوری دیجیتال

همه چیز درباره ایمپلنت فوری دیجیتال

بررسی ایمپلنت فوری دیجیتال

ایمپلنت فوری دیجیتال، یکی از انواع ایمپلنت است که در مقایسه با دیگر روش‌ها، به مدت زمان بسیار کمتری برای نتیجه گیری نهایی نیاز خواهد داشت. اگر شما هم قصد دارید تا دندانهای از دست رفته خود را به روش ایمپلنت فوری دیجیتال کاشت کنید، ممکن است سوالاتی در ذهنتان مطرح شود. برخی از این سوالات عبارت می‌شوند از:

  • ایمپلنت دیجیتال چیست؟
  • مزایا و یا عوارض ایمپلنت دیجیتال چیست؟
  • قیمت ایمپلنت دیجیتال چقدر است؟
  • بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران کیست؟

در این مقاله قصد داریم تا همه چیز در مورد ایمپلنت فوری دیجیتال را برای شما شرح داده و پاسخ تمامی سوالاتی که در بالا مطرح شد را بازگو کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا بتوانید برای جایگزینی دندانهایتان به روش ایمپلنت در میان تمامی روشهای ایمپلنت که در دنیا انجام می‌شود، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

ایمپلنت فوری دیجیتال چیست؟ هر آنچه باید بدانید!

ایمپلنت فوری دیجیتال با ایمپلنت معمولی چند تفاوت فاحش دارد. مهمترین تفاوتی که باعث می‌شود تا بسیاری از افراد به انجام ایمپلنت فوری دیجیتال به عنوان یک جایگزین ایمپلنت معمولی تمایل پیدا کنند، سرعت بالای نتیجه‌گیری، در این روش کاشت دندان می‌باشد. در این روش، پیش از آنکه هرگونه اقدامی انجام شود، بررسی کاملی از فک، دهان و لثه‌ها توسط دندانپزشک و به کمک تجهیزات پیشرفته عکس برداری انجام خواهد شد. در این بررسی اولیه است که در نهایت مشخص خواهد شد شما امکان انجام ایمپلنت فوری دیجیتال را دارید یا خیر. بنابر آنچه گفته شد، در پاسخ به این سوال که مراحل ایمپلنت دیجیتال چیست؟ باید به موارد زیر اشاره کنیم.

  • بررسی فک، لثه و دهان به منظور امکان استفاده از ایمپلنت فوری دیجیتال
  • جای‌گذاری پین در روند جراحی لثه
  • قالب گیری و ساخت روکش
  • قرار دادن روکش دندان بر روی پین

با توجه به طراحی سه بعدی دندان در ایمپلنت فوری دیجیتال، مدت زمان مورد نیاز برای ساخت روکش بسیار کمتر خواهد بود. علاوه بر این، میزان مورد نیاز درون لثه برای قرار دادن پین درون استخوان فک، بسیار کمتر بوده و در نتیجه، مدت زمان محکم شدن پین درون لثه نیز کمتر خواهد بود.

مزایای ایمپلنت دیجیتال

مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه نهایی در ایمپلنت فوری دیجیتال بسیار کمتر از ایمپلنت معمولی است. این مسئله به دلیل جراحی لثه با عمق کمتر بوده و در نتیجه همین عمق کمتر مورد نیاز، درد ناشی از جراحی، عوارض جراحی و مدت زمان مورد نیاز برای بازسازی بافت لثه، کمتر خواهد بود. این مسئله را می‌توان به عنوان مهم‌ترین مزیت ایمپلنت فوری دیجیتال در نظر گرفت.

ایمپلنت فوری دیجیتال

عوارض ایمپلنت دیجیتال

عوارض ایمپلنت فوری دیجیتال در صورتی که توسط یک دندانپزشک ماهر، به کمک تجهیزات پیشرفته و با استفاده مواد اولیه درجه یک انجام شود، صفر خواهد بود. طبق این گفته، اگر می‌خواهید نتیجه نهایی شما از ایمپلنت دندانتان عالی باشد، بهتر از پیش از انجام هر اقدامی، برای انتخاب دندانپزشک، بیش از آنچه فکر می‌کنید نیاز است، تحقیق کنید. در بررسی عوارض ایمپلنت دیجیتال، تنها عیبی که می‌توان به ایمپلنت فوری دیجیتال وارد کنیم، قیمت آن است.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

همانطور که در پاراگراف قبلی نیز اشاره کردیم، قیمت ایمپلنت دیجیتال، در مقایسه با دیگر روشهای ایمپلنت، کمی بالاتر است. این مسئله، به دلیل تجهیزات و تخصص ویژه مورد نیاز به جهت انجام این روش ایمپلنت دندان می‌باشد. اگر بخواهید به یک عدد دقیق برای قیمت ایمپلنت فوری دیجیتال برسید، بهتر است با دندانپزشک خود مشورت کنید. چرا که قیمت نهایی با توجه به برند ایمپلنت، میزان تخصص و تجربه دندانپزشک، تجهیزات مورد استفاده و موارد بسیار دیگری متفاوت خواهد بود.

دکتر حسینیان، بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران

اگر قصد دارید تا به روش ایمپلنت فوری دیجیتال دندان از دست رفته خود را جایگزین نمایید؛ یافتن بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران، از ضروریاتی است که باید به آن توجه نمایید. چرا که در ایمپلنت فوری دیجیتال، تخصص دندانپزشک، تجهیزات مورد نیاز و همچنین مواد اولیه مورد استفاده، اهمیتی دو چندان پیدا خواهد کرد.
بدون شک، مرکز ایمپلنت ایمپلنت دکتر حسینیان، بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران است. این مجموعه به بهترین تجهیزات مورد نیاز برای ایمپلنت فوری دیجیتال مجهز بوده و دکتر حسینیان یک ایمپلنتولوژیست خوب در تهران محسوب می‌شود. برای دریافت اطلاعات کاملتر، می‌توانید به سایت مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان مراجعه نموده و یا با شماره‌های مجموعه، تماس حاصل فرمایید.

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Buttonتماس