ایمپلنت کامل دندان ها

ایمپلنت کامل دندان ها به همراه فیلم

همه چیز درباره ایمپلنت کامل دندان

اگر تمامی دندانهای خود را از دست داده باشید، ایمپلنت کامل دندان ها، یکی از روشهای کاربردی، به منظور جایگزینی دندانهای از دست رفته شما می‌باشد. در این روش کاشت دندان، با بهره گیری از چند پایه ایمپلنت تمامی دندانهای شما را خواهند کاشت. ایمپلنت کامل دندان، یک روش بسیار متداول است که توسط دندانپزشکان متخصص ایمپلنت دندان انجام می‌شود. در این مقاله از بلاگ مرکز ایمپلنت، قصد داریم تا به بررسی تمامی سوالات در مورد ایمپلنت کامل دندان بپردازیم. به علاوه با بررسی فیلم ایمپلنت کامل دندان، خواهیم توانست تا دید بازتری نسبت به ایمپلنت کامل دندان پیدا کنیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا:

 • در مورد انواع ایمپلنت دندان صحبت کنیم.
 • توضیح دهیم ایمپلنت کامل فک بالا و پایین به چه صورت است.
 • در مورد قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین صحبت کنیم.
 • تعداد ایمپانت برای فک بالا و پایین که مورد نیاز است را بگوییم.
 • فیلم ایمپلنت کامل دندان ها را ببینیم
 • بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت کامل دندان را به شما معرفی کنیم.

انواع ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان، یکی از روشهای بسیار خوب به منظور جایگزینی دندانهای از دست رفته هستند که دیگر رشد نخواهند کرد. انواع ایمپلنت دندان را با توجه به روشی که برای قرار دادن پین بر روی لثه استفاده می‌شود، تقسیم بندی می‌کنند. به عنوان مثال می‌توانیم به مواردی مانند:

 • ایمپلنت کامل دندان
 • ایمپلنت دیجیتال
 • ایمپلنت چندتایی
 • ایمپلنت معمولی
  و غیره

اشاره کنیم. این که کدام یک از روشهای معرفی شده در بالا برای شما مناسب هستند، بستگی به شرایط فک و دهان خودتان و همچنین نظر دندانپزشکتان خواهد داشت. روش ایمپلنت کامل دندان برای کسانی مناسب است که تمامی دندانهای خود را از دست داده اند.

ایمپلنت کامل فک بالا و پایین و هر آنچه باید بدانید

زمانی که فیلم ایمپلنت کامل دندان را مشاهده کنید، متوجه می‌شوید که برای این روش ایمپلنت، برای جایگذاری روکش، از ۴ یا ۶ پایه ایمپلنت استفاده می‌کنند. این ۴ یا ۶ پین وظیفه دارند تا نقش ریشه برای تمام دندانهای شما را ایفا کنند. همانطور که پیش‌تر در پارگراف قبلی هم اشاره کردیم، ایمپلنت کامل فک بالا و پایین برای افرادی مناسب است که تمامی دندانهای خود را از دست داده باشند.

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین با توجه به عوامل متعددی، برای هر بیمار متفاوت خواهد بود. اینکه شما در میان تمامی برندهای ایمپلنت کدام یک را انتخاب نمایید، یا اینکه دندانپزشک شما تا چه میزان مهارت و تخصص داشته باشد، در تعیین نهایی قیمت ایمپلنت کامل دندان، تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین اگر می‌خواهید بدانید ایمپلنت دندان دقیقاً چقدر تمام خواهد شد، پیشنهاد می‌کنیم به دندانپزشک مراجعه نموده و با وی مشورت نمایید. عواملی دیگری در تعیین قیمت ایمپلنت کامل دندان تاثیرگذار خواهند بود که این عوامل بسته به شرتایط شخص بیمار خواهد داشت. به عنوان مثال، در صورتی که فک بیمار از استحکام کافی برخوردار نباشد، به تشخیص دندانپزشک، تزیرق استخوان انجام شده که همین مسئله، منجر به افزایش قیمت نهایی خواهد شد.

تعداد ایمپلنت برای فک بالا و پایین

تعداد ایمپلنت برای فک بالا و پایین نیز درست همانند قیمت، بسته به شرایط استحکام فک بیمار و همچنین، تعداد دندانهایی که قرار است کاشته شوند، متفاوت خواهد بود. به طور کلی، بسته به میزان استحکام فک، تعداد ۴ یا ۶ پایه ایمپلنت برای انجام ایمپلنت فول موس، نیاز خواهد بود. به همین علت است که به این روش ایمپلنت، ایمپلنت all on 4 یا ایمپلنت all on 6 نیز گفته می‌شود.

فیلم ایمپلنت فک بالا و پایین

در فیلم ایمپلنت کامل دندان که در زیر ارائه شده است، می‌توانید تا فرآیند ایمپلنت دندان به روش فول موس را مشاهده نمایید.

مرکز ایمپلنت و ایمپلنت کامل دندان

اگر قصد دارید تا دندانهای خود را به روش ایمپلنت کامل دندان جایگزین کنید، فراموش نکنید که نقش دندانپزشک در این خدمت از تمامی خدمات دندانپزشکی بیش از پیش است، بنابراین در انتخاب دندانپزشک خود، به میزان کافی تحقیق کنید تا تخصص، تجربه، توانایی و به علاوه تجهیزات ضروری را دارا باشد. پیشنهاد ما، ایمپلنت کامل دندان در مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان است.

این مجموعه با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و با استفاده از تجهیزات به روز دندانپزشکی در حوزه ایمپلنت، می‌تواند بهترین ایمپلنت را برای دندانهای شما رقم بزند. با توجه به تجهیزات موجود در مرکز ایمپلنت، انجام انواع خدمات درمانی برای بیماران خاص، مانند بیماران دیابتی، بیماران ام اس، بیماران صرع و دیگر موارد مشابه، امکان پذیر خواهد بود. برای کسب اطلاعات کامل‌تر در این زمینه، می‌توانید سری به سایت مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان بزنید و یا با شماره‌های تماس مرکز در ارتباط باشید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Buttonتماس