ایمپلنت دیجیتال تهران

همه چیز درباره ایمپلنت دیجیتال تهران

بررسی ایمپلنت دیجیتال تهران

ایمپلنت‌ دیجیتال دندان یکی از شگفتی‌های دندانپزشکی مدرن هستند. آن‌ها دندان‌های جایگزینی هستند که مانند دندان‌های طبیعی توسط استخوان فک شما حمایت می‌شوند، بنابراین به شما امکان می‌دهند از تمام غذاهای موردعلاقه‌تان لذت ببرید، نیازی به مراقبت خاصی ندارند و در صورت مراقبت مناسب ممکن است تا آخر عمر باقی بمانند.
اکنون با روش جدید ایمپلنت دیجیتال، پزشکان می‌توانند درمان شما را سریع‌تر و راحت‌تر از همیشه انجام دهند.
این راهنما به شما کمک می‌کند تا همه چیز درباره ایمپلنت دیجیتال تهران را بدانید، با ما همراه باشید.

جراحی ایمپلنت دیجیتال چیست؟

جراحی ایمپلنت دیجیتال (که به آن جراحی ایمپلنت ناوبری دیجیتال نیز گفته می‌شود) از یک شبیه سازی کامپیوتری سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت عصب استفاده می‌کند. با این اطلاعات، یک دندان‌پزشک زیبایی معتبر می‌تواند یک جراحی را با حداقل برش برنامه ‌ریزی کند. از آنجایی که جراحی ایمپلنت دیجیتال بر ایجاد کوچک‌ترین برش ممکن تمرکز دارد، درد بسیار کمتری در مقایسه با جراحی کاشت سنتی وجود دارد.
در طول عمل جراحی ایمپلنت دیجیتال، یک راهنمای دقیق روی دندان‌های شما نصب می‌شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ آسیبی به عصب یا دندان اطراف وارد نمی‌شود. این راهنما همچنین به دندان‌پزشکان کمک می‌کند تا برش‌هایی دقیق و درعین‌حال کوچک برای کاشت ایمپلنت دندان ایجاد کنند.

کاربرد ایمپلنت‌های دیجیتال تهران:

از ایمپلنت دیجیتال می‌توان برای جایگزینی موارد زیر استفاده کرد:

⦁ تک دندانی که به دلیل ضربه از دست رفته یا شکسته است یا دندانی که پوسیدگی قابل توجهی دارد و نمی‌توان آن را با روکش دندان یا ترمیم‌های دیگر اصلاح کرد.
⦁ چندین دندان که معمولاً ممکن است از بریج دندان استفاده شود
⦁ قوس کامل دندان با محکم کردن دندان مصنوعی

مزایای ایمپلنت دندان دیجیتال چیست؟

با درصد موفقیت تا ۹۸٪، مزایای بسیاری برای ایمپلنت دندان دیجیتال وجود دارد:

⦁ ظاهر: ایمپلنت‌های دیجیتال طبیعی‌ترین دندان‌های جایگزین هستند.
⦁ بهبود گفتار و غذا خوردن راحت‌تر: ایمپلنت‌ها دائمی هستند و هنگام صحبت کردن یا غذا خوردن نمی‌لغزند.
⦁ دوام: ایمپلنت‌های دندانی می‌توانند تا آخر عمر دوام بیاورند.
⦁ بهبود سلامت دهان و دندان: از آنجایی که ایمپلنت نیازی به آسیب دیدن باقی مانده دندان‌ها ندارد، دندان‌های خود شما دست نخورده باقی می‌مانند.
⦁ راحت: برخلاف پروتزهای متحرک، ایمپلنت‌ها دائمی هستند و کاملاً مناسب هستند.
⦁ در همان روز با ایمپلنت جدید و تاج ثابت از کلینیک خارج شوید

مزایای ایمپلنت دندان دیجیتال

روش کار ایمپلنت دیجیتال تهران چگونه است؟

گردش کار ایمپلنت دیجیتال فرآیند برنامه‌ریزی مجازی و نقشه‌برداری دقیق از جراحی ایمپلنت شما است و می‌تواند به چهار مرحله زیر تقسیم شود:

⦁ برنامه‌ریزی
هنگامی ‌که مشاوره اولیه خود را انجام دادید و ما اسکن‌های سه‌ بعدی خود را کامل کردیم، جراحان ما می‌توانند عملاً برنامه ‌ریزی جراحی شما را با استفاده از فناوری نرم افزار کامپیوتری آغاز کنند. ما یک دندان ایمپلنت را در مطلوب‌ترین موقعیت، با اندازه و مناسب برای جایگزینی راحت دندان (یا دندان‌های از دست رفته) طراحی می‌کنیم. بهترین بخش در مورد این مرحله این است که می‌توانید دقیقاً آنچه قرار است در طول جراحی اتفاق بیفتد تجسم کنید و محصول نهایی را احساس کنید.
⦁ ساخت راهنمای جراحی
در این مرحله، ما شروع به ساخت یک راهنمای جراحی با استفاده از چاپگر سه بعدی خواهیم کرد. این به ما یک کپی از برنامه ‌ریزی مجازی می‌دهد که در طول عمل جراحی واقعی از آن استفاده خواهیم کرد.
⦁ جراحی
جراحی با استفاده از راهنمای جراحی چاپ سه بعدی انجام خواهد شد. راهنمای جراحی به جراحان ما اجازه می‌دهد تا طبق برنامه‌ ریزی مجازی عمل جراحی را انجام دهند. جراحی هدایت شده نه تنها تهاجمی و مدت زمان جراحی را کاهش می‌دهد، بلکه ایمنی و قابلیت پیش‌بینی عمل را نیز به حداکثر می‌رساند.
برخی از ایمپلنت‌ها را می‌توان بدون فلپ قرار داد، به این معنی که نیازی به بخیه یا برش نیست، بلکه فقط به سوراخ کوچکی در لثه برای کاشت ایمپلنت نیاز است.

حرف آخر

بیماری لثه و پوسیدگی دندان و همچنین تروما برخی از دلایلی هستند که افراد یا دندان‌های خود را از دست می‌دهند یا نیاز به کشیدن دندان دارند.اگر در حال حاضر از دندان‌های از دست رفته یا شکسته رنج می‌برید، ایمپلنت‌های دیجیتال راهی عالی برای بازگرداندن لبخند شما هستند. برای اطلاع از اینکه آیا کاندیدای ایمپلنت دیجیتال هستید یا خیر، امروز با مطب مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان یک قرار ملاقات بگذارید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Buttonتماس