همه چیز درباره ایمپلنت فوری دندان

ایمپلنت فوری دندان، یکی از روشهای رایج جهت جایگزینی دندان از دست رفته می‌باشد که در چند سال اخیر کاربرد بسیار زیادی پیدا نموده است. ایمپلنت فوری دندان، یک نوع از انواع ایمپلنت است که می‌تواند جایگزین بسیار خوبی برای دندان شما بوده و با زیباتر کردن لبخندتان، اعتماد به نفس شما و تاثیرگذاریتان در زندگی اجتماعی را به شدت افزایش دهد. در این بخش سعی داریم تا شما را به ایمپلنت فوری، شباهت‌ها و تفاوتهای آن با ایمپلنت معمولی و هر آنچه لازم است در مورد آن بدانید آشنا کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای ترمیم دندانها و افزای سطح کیفی زندگی خود بگیرید.

 

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت همین حالا تماس بگیرید

 

ایمپلنت فوری چیست و چه تفاوتی با ایمپلنت معمولی دارد؟

همانطور که گفتیم، ایمپلنت فوری، نوعی از انواع ایمپلنت است که به صورت مکمل برای ایمپلنت استفاده می‌شود. برای توضیح بیشتر و درک این مسئله، بهتر است به توضیح و تعریف ایمپلنت بپردازیم.
ایمپلنت دندان به این صورت عمل می‌کند که در ابتدا یک پایه که عموماً از جنس تیتانیوم ساخته شده است درون استخوان فک و یا بر روی آن جای گزاری می‌شود. این که پایۀ ایمپلنت به کدام روش درون فک قرار بگیرد؛ بسته به ویژگی‌های منحصر به فرد فک و دهان شما و تشخیص دندانپزشکتان تغییر خواهد کرد. پایل ایمپلنت در واقع نقش ریشۀ دندان و نگهدارندۀ اصلی را ایفا می‌کند. برای اینکه پایه بتواند به درستی نقش خود به عنوان پایۀ دندان را انجام دهد، نیاز خواهد داشت تا به مدت ۳۳ الی ۵ ماه به صورت ثابت و بدون ورود هرگونه فشاری در جای خود باقی بماند. در این مدت زمان، بافت داخلی لثه، اطراف پایه را گرفته و آن را در جای خود مستحکم خواهد کرد.
مسئله اینجاست که در مدت زمان پایه گذاری ایمپلنت، با توجه به اینکه پایه نباید هیچ گونه فشاری متحمل شود، روکش نداشته و ظاهری ناخوشایند خواهد داشت. این مسئله را می‌توانیم برای دندانهای انتهایی به سادگی تحمل کنیم. اما ۳ تا ۵ ماه بدون دندان و آن هم با پایۀ فلزی درون لثه برای دندانهای جلویی کمی ناخوشایند بوده و می‌تواند زندگی اجتماعی ما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. اینجاست که ایمپلنت فوری کمک خواهد کرد.
ایمپلنت فوری در واقع یک روکش است که از اندازۀ دندان اصلی کمی کوتاه‌تر و کوچکتر بوده و می‌تواند تا حد قابل قبولی ظاهر دندان را حفظ کند. کوچکتر بودن این روکش باعث می‌شود تا در مدت زمان جای گیری پایه، هیچ گونه فشاری به آن وارد نشده و به درستی در جای خود محکم شود. البته این مسئله را نیز باید در نظر داشته باشید که ایمپلنت فوری و روکشی که استفاده خواهد شد با روکش دندان اصلی که در نهایت مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار متفاوت است. اما برای کاهش تاثیر عدم حضور دندان جلویی می‌تواند نقش بسیار شگفت انگیزی را ایفا نماید.

ایمپلنت فوری دندان چیست

 
 

مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان و خدمات ایمپلنت فوری

پیش از هر مسئلۀ دیگری، مهم‌ترین چیزی که در ایمپلنت کردن دندان اهمیت دارد، دندانپزشک شما است. ممکن است فکر کنید برند ایمپلنت از اهمیت بیشتری برخوردار است اما به هیچ عنوان این گونه نیست. دندانپزشک شما نقش اصلی تاثیرگذار را در روند ایمپلنت دندانتان بر عهده دارد. این مسئله در ایمپلنت فوری دندان نیز بی‌تاثیر نیست. یکی از خدمات کاربردی و با کیفیت بالا که می‌توانید در مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان دریافت نمایید، ایمپلنت فوری است.
با کمک دکتر سید مهدی حسینیان می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه خدماتی را دریافت کنید که در درجۀ اول کیفیت قرار داشته و مواد اولیه‌ای فوق العاده از برندهای معتبر دنیا دارد.

 

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت همین حالا تماس بگیرید

 

چرا دکتر سید مهدی حسینیان را پیشنهاد می‌کنیم؟

برای ایمپلنت فوری دندانهای شما، پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره و مشورت به مطب دکتر سید مهدی حسینیان مراجعه نمایید. در جلسۀ مشاوه، متوجه خواهید شد که دانش، تجربه و توانایی دکتر حسینیان به منظور انجام ایمپلنت فوری برای دندان‎های شما چقدر است. در مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان، حتی اگر در دستۀ بیماران خاص باشید نیز خواهید توانست تا با کمک تکنولوژی‌های موجود و توانایی منحصر به فرد دکتر حسینیان، دندانهای خود را ایمپلنت کنید. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر، تنها کافی است تا سری به سایت مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان و یا از طریق شماره‌های تماس با مطب دکتر در تماس باشید.

 
 

مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Buttonتماس