بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران

معرفی بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران

بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران

اگر به دنبال بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران هستید برای پیدا کردن جواب مسیر درستی را آمده‌اید. ثابت شده است که قرار دادن ایمپلنت فوری بلافاصله پس از کشیدن دندان یک استراتژی درمانی قابل پیش‌بینی با میزان موفقیت بسیار بالا است.
ایمپلنت دندان مقرون به‌صرفه‌ترین و بهترین راه‌حل برای جایگزینی دندان‌های ازدست‌رفته با میانگین طول عمر بالا را ارائه می‌دهد و بهترین احساس امنیت و رفاه را برای بیمار فراهم می‌کند. در این مقال به بررسی تمام اطلاعات موردنیاز درباره کاشت ایمپلنت فوری پس از کشیدن دندان با بارگذاری زودهنگام خواهیم پرداخت.

کاشت ایمپلنت فوری چیست؟

به طور کلی سه روش اساسی برای جایگزینی دندان یا دندان‌های ازدست‌ رفته وجود دارد که شامل پروتز متحرک دندان، پروتز دندان ثابت و ایمپلنت دندان می‌شود. هر جایگزینی مزایا و معایب خاص خود را دارد. در نظر گرفتن شرایط مالی، پزشکی و عاطفی بیمار برای بهترین درمان مهم است.
به طور سنتی، پس از کشیدن دندان یا دندان‌های در حال شکست، پزشکان چهار تا شش ماه قبل از کاشت ایمپلنت منتظر می‌ماندند تا امکان معدنی شدن کامل استخوان در محل‌های کشیدن را فراهم کنند. با این حال، تحلیل استخوان پس از کشیدن دندان می‌تواند نتایج بافت سخت و نرم و موقعیت مطلوب ایمپلنت را به خطر بیندازد.
علاوه بر این، این رویکرد درمان را طولانی می‌کند و عوارض جراحی را افزایش می‌دهد.
کاشت ایمپلنت در سوکت‎های تازه برای اولین بار توسط شولت و هایمکه در سال ۱۹۷۶ گزارش شد که ایمپلنت فوری نامیده شد.
کاشت ایمپلنت فوری زمانی است که ایمپلنت هم‌زمان با کشیدن دندان طبیعی کاشته می‌شود.

ایمپلنت فوری چگونه کار می کند؟

قبل از اینکه روش استخراج فوری و ایمپلنت فوری ایجاد شود، بیماران قبل از قرار دادن ایمپلنت در فضای ارائه شده به سوکت استخراج نیاز داشتند تا بهبود یابد. این روند بهبودی تقریباً ده تا دوازده هفته طول می‌کشد، اما به لطف رشته دندانپزشکی ترمیمی که دائماً در حال پیشرفت است، در موارد خاص دیگر نیازی به انتظار تا بهبودی محل استخراج نیست. استخوان دندان به طور طبیعی برای پر کردن سوکت استخراج از قبل برنامه‌ریزی شده است، بنابراین با قرار دادن ایمپلنت دندانی بلافاصله پس از کشیدن، ایمپلنت به طور هم‌زمان با استخوان لنگر می‌یابد و از این فرآیند بهبود طبیعی به سوکت التیام می‌یابد.

ایمپلنت فوری چگونه کار می کند؟

ایمپلنت فوری برای چه کسانی مناسب است؟

کاندیدای ایده آل برای رویکرد کشیدن دندان و جایگزینی بلافاصله ایمپلنت‌های دندانی، بیمارانی هستند که نیاز به کشیدن دندان دارند، اما استخوان اطراف بیش از حد در اثر عفونت یا از دست دادن شدید استخوان آسیب نمی‌بیند.
اگر سیگار می‌کشید، مشروبات الکلی زیاد می‌نوشید، مشکلات بهداشت دهان و دندان درمان نشده دارید یا از شرایطی رنج می‌برید که سیستم ایمنی شما را به خطر می اندازد، ممکن است به شما توصیه شود از کاشت ایمپلنت دندان خودداری کنید.

فواید کاشت ایمپلنت فوری چیست؟

ایمپلنت‌های دندانی فواید بی‌شماری دارند: ظاهری شبیه به دندان‌های طبیعی دارند و به یک شکل عمل می‌کنند. آن‌ها شما را قادر می‌سازند که واضح صحبت کنید و به طور معمول بجوید و مؤثرترین درمان طولانی مدت برای دندان‌های از دست رفته در نظر گرفته می‌شوند. این به این معنی است که شما ظاهری طبیعی و لبخندی سالم خواهید داشت و اگر به خوبی از ایمپلنت خود مراقبت کنید، می‌تواند برای سال‌های طولانی دوام داشته باشد.
ایمپلنت‌های دندانی همچنین به کاهش تحلیل استخوان کمک می‌کنند و نیازی به تمیز کردن خاصی ندارند، همان‌طور که در درمان‌های دیگر مانند بریج و دندان مصنوعی ضروری است. درنتیجه، خطر ابتلا به مشکلات دهان و دندان، مانند بیماری لثه و پوسیدگی، تا حد زیادی کاهش می‌یابد.
مزیت اصلی کاشت ایمپلنت فوری برای بیمار این است که مجبور نیست مدت زیادی برای دندان جدید خود صبر کند. آن‌ها همچنین از پوشیدن ترمیم موقت اجتناب می‌کنند و باید کمتر در جلسات دندانپزشکی شرکت کنند، که ممکن است برای بیمارانی که از رفتن به دندانپزشک احساس اضطراب می‌کنند، آرامش‌بخش باشد.

سخن آخر

دکتر حسینیان، یکی از بهترین متخصصان انجام ایمپلنت فوری در تهران است که پیشرفته‌ترین گزینه‌های ترمیمی را پس از کشیدن دندان، ازجمله کشیدن فوری و ایمپلنت فوری در کلینیک خود، ارائه می‌دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشیدن دندان فوری و ایمپلنت فوری در تهران، با مرکز ایمپلنت دکتر حسینیان بگیرید یا برای مشاوره شخصی، یک وقت ملاقات درخواست کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Buttonتماس